Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Thomas College - Maine-Farmington Beavers Tahminler

Yenile
Bitmiş 06/02 17:30

Maç tahminleri

06/02/2024

Thomas College

17:30

Maine-Farmington Beavers

Bet:Kazanan - Takım 2

Bahis parası koy

Eşzamanlı

Kazanır
Kazanır
0
3

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Thomas College
THT - %
Maine-Farmington Beavers
MFARM - %

Bahis ipuçları

Thomas College

7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Thomas College 'si yenilgiyle sonuçlandı

Maine-Farmington Beavers

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Maine-Farmington Beavers 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Maine-Farmington Beavers

1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların Maine-Farmington Beavers 'si galibiyetle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K2

Thomas College

5 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Thomas College 'si

Thomas College

1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı Thomas College 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Maine-Farmington Beavers

5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Maine-Farmington Beavers 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1

Thomas College

5 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Thomas College 'si

Thomas College

1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı Thomas College için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi

Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1

Thomas College

4 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Thomas College 'si

Maine-Farmington Beavers

3 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Maine-Farmington Beavers 'si

Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2

Thomas College

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Thomas College 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Maine-Farmington Beavers

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Maine-Farmington Beavers 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Thomas College

2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Thomas College 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Maine-Farmington Beavers

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Maine-Farmington Beavers 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1